HAKKIMIZDA

Kunt Metal 1998 yılında İstanbul Ümraniye’de faaliyetlerine başlayıp, 20 yıllık tecrübesiyle bakır, sarı pirinç, çinko, bronz, kurşun, kalay, nikel, hurdalarının alım satımını yapmak ve çevre için zararlı atıkların sanayi sektöründe ham madde olarak kullanılmak üzere geri dönüştürülmesine katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Ürün yelpazesini genişleterek maden hurdası ile geri dönüşüm sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Hurda bakır başta olmak üzere tüm metal maden hurdalarını içine alacak şekilde genişletmiş ve kaliteli hizmet anlayışıyla, İstanbul geri dönüşüm sektöründe öncü kurumlardan biri olabilmek için istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir. Kunt Metal Çevre ve Şehircilik bakanlığının geri dönüşüm lisans belgesine sahip bir firma olup, üretim ve kaliteden taviz vermeden siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Kunt Metal hedefimiz ülkemizde çevrenin korunması ve doğal dengenin bozulmasını engellemek amacı ile maden hurdalarını geri dönüşüm sistemi ile ekonomiye yeniden kazandırmaktır.
* Müşteri isteklerinin beklentilerini karşılamayı,
* Her zaman çözüm odaklı bir yaklaşımı benimsiyor, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için ihtiyaca özel çözümler sunuyoruz.
* Başarımızın en büyük sırrının ise müşteri memnuniyetine ve güvenine verdiğimiz önem olduğunu düşünüyoruz. siparişlerimizi, söz verdiğimiz tarihte, eksiksiz olarak teslim etmeye, kaliteden ve dürüstlükten ödün vermiyoruz
* Bütün faaliyetlerimizde çevreyi korumak öncelikli tercihimizdir.
* Çalışmalarımızda İş Sağlığı ve İş Güvenliği ilkelerine büyük hassasiyet gösteriyoruz.

MİSYONUMUZ

“Müşteri memnuniyetini arttırmak ve tercih edilen bir firma olmak için Kalite Standartlarına bağlı kalarak, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek, 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz geri dönüşüm sektöründe, alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla her geçen gün başarıyla büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz.  Tüm işlerimizde müşteri odaklı düşünürüz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi en önemli önceliklerimiz arasındadır. Hizmetlerimizin aksamaması ve müşterilerimizin mağdur olmaması için her zaman yeterli finansman bulundururuz. Taahhütlerimizi daima eksiksiz ve zamanında yerine getirmek en büyük hassasiyetlerimizden biridir verdiğimiz sözün her zaman arkasında durmak en önemli karakterimizdir. Satışını yaptığımız tüm hurda maden ürünleri ile ilgili doğabilecek tüm problemlerle ilgili sorumluluğun her zaman üslenmeyi taahhüt ederiz.Bizi öncelikli kılan farkımız kaliteli hizmet sistemimizdir.